Teisingas padangų pasirinkimas užtikrins saugumą kelyje

padanga

Tinkamas padangų automobiliui pasirinkimas – svarbus žingsnis, nuo kurio priklausys ne tik saugumo kelyje užtikrinimas, bet ir vairavimo komfortas. Sutikite, juk, jei važinėsite su „plikomis“ ar pažeistomis padangomis, rizikuosite savo ir aplinkinių gyvybėmis, o ir pats vairavimas tikrai neteiks jokio malonumo, nes automobilis kelyje bus visiškai netolygus.

Kiek padangų reikia keisti?

Tai priklauso nuo daugelio faktorių. Jeigu Jūsų turimos padangos yra geros ir dar turi protektoriaus likučio, tačiau po avarijos ar kitų incidentų tapo pažeista tik viena jų – pakaks pakeisti tik ją. Rinkitės tos pačios firmos, to pačio protektoriaus bei to pačio dydžio pakaitinę padangą.

Kai kurie vairuotojai keičia tik dvi padangas, tas, kurios susidėvėjo greičiausiai. Tačiau visada rekomenduojame keisti visas padangas vienu kartu. Tik taip galėsite būti ramūs dėl savo saugumo kelyje. Jeigu pastebite, kad vienos padangos visada greičiau dėvisi už kitas – pasikonsultuokite su savo pažįstamu mechaniku. Galbūt kai kurios sugedusios ar atsilaisvinusios automobilio dalys įtakoja tai. Technikas atras priežastį ir sutvarkys gedimus, tam, kad ateityje netektų toliau gadinti savo padangų.

Bet, jei reikia, galite įsigyti ne tik visą 4 padangų komplektą, tačiau ir po vieną atskirai. Tai patogu padaryti tokiose internetinėse parduotuvėse, kaip Padangos Plius. Labai svarbu, kad visos 4 padangos būtų identiškos ir tolygios. Tik nuo to priklausys pačio automobilio stabilumas bei vairavimo kokybė.

Kur galima įsigyti naujus padangų komplektus?

Siūlome įsigyti padangų komplektus parduotuvėje Padangos Plius. Čia Jus visada maloniai aptarnaus bei suteiks naudingų patarimų. Suprantama, kad ne visi automobilių savininkai, ypač moterys, žino, kokio dydžio padangas pirkti, kad jos atitiktų turimus ratlankius. Renkantis naujas padangas, verta atsižvelgti į mūsų šalies klimatą.

Universalios padangos visada bus praktiškas pasirinkimas, tačiau, norintiems išskirtinio saugumo – siūlome rinktis padangas pagal sezoną.

Žieminės padangos turi gilius protektorius ir gerą sukibimą su sniegu. Todėl žiemos metu Jums neteks su savo automobiliu čiuožinėti ant ledo, ypač, jeigu turite naują transporto priemonę su abs ir kitomis saugumo funkcijomis.

Vasarinės padangos taip pat yra puikus pasirinkimas, nes su jomis galima važiuoti ir neslysti, kai kelias yra ypač drėgnas. Jeigu padangų Jums reikia laikinai ir nenorite investuoti du kartus per metus – visada galite pasirinkti universalias padangas. Šiuolaikinės technologijos leidžia kurti tokias universalias padangas, kurios savo kokybe praktiškai prilygsta sezoninėms.

Parašykite komentarą