Ar laiko skaičiavimas gali būti malonus?

laikrodis

Turbūt žinote posakį, kad laimingi laiko neskaičiuoja. Tad iš karto kyla prielaida, jog laiko skaičiavimas yra „nelaimingųjų amatas“. Visgi taip nėra, ypač jei turite gerą laikrodį (tokių tikrai esama adresu Chronos.lt).

Laiko skaičiavimas tikrai gali būti malonus. Ir ne tik todėl, kad segite puikų aksesuarą, kurio rodyklės išdidžiai skelbia apie rytą, vidurdienį ar vakarą. Bet ir todėl, kad situacija gera. Pavyzdžiui:

  • Liko dirbti kelios dienos, o tada – atostogos kurorte.
  • Laukiate spektaklio pradžios – liko vos penkios minutės.
  • Žinote, kad netrukus atvažiuos kurjeris ir atveš taip lauką prekę.
  • Skaičiuojate dienas iki vasaros.

Kaip matote, laiko skaičiavimas neatsiejamas ir nuo laukimo. Tai logiška, nes laikas iš dalies yra ateities atspindys. Skamba gana filosofiškai, bet kartu ir aiškiai. O ateities samprata labai skirtinga. Vienaip mąstome apie dalykus, kurie bus po n metų, o kitaip – apie dalykus, būsiančius po dešimties minučių. O ir įvykių mastelis nevienodas.

Kai kada malonu gali reikšti ir… erzinimą. Tarkime, paskutinės dienos darbe prieš atostogas, kai žinote, kad bičiulis jau atostogauja ir ramiausiai deginasi prieš saulė… Bet tas erzinimas jokiu būdu nereiškia kokio juodo pavydo! Atvirkščiai! Pamąsčius, kad netrukus irgi bus galima mėgautis atostogų malonumais, veidą nušviečia šypsena.

Hm, ar pastebėjote, kaip įvairiapusiškai laiko (ir laikrodžių) tema laviruoja? Pradėjus nuo laikrodžių dizaino galima pereiti prie prabangos ar funkcionalumo temos, o ėmus gilintis į paros meto niuansus aptariami atostogų dalykai… Įdomiau nei įdomu, kartu netgi žavu. O laikrodžių gamintojai iš to žavesio gali semtis įkvėpimo. Veikiausiai taip ir yra, nes rinkoje netrūksta nuostabių gaminių. Tokių, kurie verti dėmesio visokiausiais aspektais.

Laiką skaičiuoja visi. Kartais skaičiavimas erzinantis, o kartais džiuginantis. Kad ir kiek dabar valandų bei minučių, geras laikrodis tikrai pravers. Paieškos gali atvesti ir į Chronos.lt, kur pasitinka platus kokybiškų produktų asortimentas.

Parašykite komentarą