Profesionalus buhalteris – „vaistas“ nuo galimų nemalonumų iš VMI

buhalterinės paslaugos

Jei bent akies krašteliu teko susidurti su verslo pasauliu, tikriausiai spėjote pastebėti, jog tenka dirbti ne tik su savo tiesiogine veikla, bet ir daugybe kitų procedūrų, iš pirmo žvilgsnio neturinčiomis nieko bendro su tuo, ką kasdien darote. Vadinasi, jei verčiatės dėvėtų automobilių dalių prekyba, teks domėtis ne tik padangomis ar šarnyrais…Darbas jus privers prisėsti ir prie popierių. O tai, kaip žinia, sritis, nuo kurios galvą skaudą dažnam verslininkui. Buhalterinės paslaugos Kaune ar kitame mieste gali viską sudėlioti į savas vietas: neabejotinai geriausia, jog kiekvienas dirba tai, ką tikrai išmano.

Atėjus visuotiniam mokesčių deklaravimui, už galvos susiima ne tik fiziniai asmenys, bet ir firmos, kurios iki tol galbūt ne visiškai skrupulingai dirbo su savo verslo buhalterija. Jei eiliniam žmogui užtenka vos porą kartų spustelėti pelės klavišu ir pateikti paruoštą deklaraciją, tai firmoms darbo kur kas daugiau. Netyčia supainoti skaičiukai gali prišaukti labai didelių nemalonumų: tai savo kailiu patyrė ne vienas verslininkas. REDITUS AMNIS – įmonės, besiverčiančios buhalterinės apskaitos tvarkymu Kaune atstovas teigia, jog jų atliekamas darbas apima kur kas didesnę paslaugų įvairovę nei pagalba, teikiama kartą per metus tvarkant minėtas VMI deklaracijas. Klientai gali kreiptis dėl:

  • įmonių steigimo (įmonės adreso registracija, PVM mokėtojo registracija, įmonės antspaudo užsakymas ir kiti klausimai);
  • verslo konsultacijų (kaip optimizuoti įmonės veiklą, mažinti kaštus, mažinti tenkančią mokestinę naštą ir kita);
  • apleistos buhalterijos tvarkymo (metinės finansinės atskaitomybės ataskaitos, VMI deklaracijos ir jų pateikimas bei kiti klausimai);
  • buhalterinės apskaitos tvarkymo nuotoliniu būdu ir kita.

Ir tai – tik dalis paslaugų, kurias gali atlikti kvalifikuotas buhalteris. Dažniausiai, tik kreipusis į pastarąjį dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugų užsakymo, paaiškėja, kokios apimties darbas iš tiesų laukia. Neabejotinai geriau apie tai sužinoti iš buhalterio lūpų, galinčio operatyviai susidoroti su laukiančiomis užduotimis, nei sulaukti grėsmingo laiško iš VMI, kuriame oficialiai pranešama apie laukiančias sankcijas. Juk, kaip sakoma, nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia: viską patikėkite į profesionalaus buhalterio rankas!  

Parašykite komentarą