Mobilieji telefonai Samsung Galaxy A

mobilieji telefonai samsung

Nuo 2016 metų Samsung kuria vidutinės klasės telefonų liniją, skirtą jauniems žmonėms, kurie dar neturi didelių pajamų, bet jau nori turėti gerą telefoną su gera kamera ir socialinių tinklų teikiamais privalumais. Dėl to šie mobilieji telefonai Samsung yra nebrangūs, bet pakankamai galingi ir iš karto rikiuojasi po flagmanų S serijos. Kuo ypatingi šie telefonai?

Atnaujinti modeliai

2019 metais A serijos mobilieji telefonai Samsung yra atnaujinti ir pasižymi šiuolaikiniam vartotojui reikalingomis savybėmis – gera kamera, ilgai laikančia baterija, išraiškingais ekranais. Galingumas – vidutinis, tačiau paprastiems žaidimams tikrai tinka.

Dviguba arba triguba kamera

Kadangi galingumas yra pakankamai geras, Samsung gamintojai nusprendė į šios serijos telefonus diegti dvigubas ar net trigubas kameras, kaip A50 modelyje. Triguba kamera fiksuoja tris skirtingus vaizdus ir juos sujungia į vieną taip padarydama kokybiškesnes ir „gilesnes“ nuotraukas. Tai tikrai nėra 3D fotografavimas, tačiau nuotraukos išeina kur kas geresnės ir ryškesnės, nei fotografuojant viena kamera.

Didelis ekranas

Ekranas yra pakankamai didelis. Štai naujausias Galaxy A80 modelis yra laikomas jau net ir planšetofonu (phablet), nes turi net 6,7 colių ekraną. Kadangi naujieji modeliai yra leidžiami su berėmiais ekranais, jis atrodo labai įspūdingai. Tokiuose ekranuose jau naudojama Super AMOLED technologija, kuri gali kokybiškai rodyti ir FullHD raiškos vaizdą. Taigi, galima su tokiu telefonu žiūrėti kokybiškus filmus.

5G telefonas – Samsung Galaxy A90 5G

Visas pasaulis kalba apie 5G ryšio privalumus, nors kol kas šis ryšys dar neišvystytas. Bet tai truks neilgai. Praeis 1-2 metai ir Lietuvoje turėsime 5G ryšį. Tam reikės 5G telefono ir Samsung ką tik pristatė būtent tokį – Galaxy A90 5G. Jis ne toks brangus, kaip serijos flagmanai, kurie taip pat turi palaikyti 5G ryšį. Šis modelis kol kas išleistas tik Korėjoje ir kainuoja apie 700 eurų. Bet ateities perspektyvos yra gana aiškios, nes ir kiti gamintojai netrukus pristatys analogiškus telefonus.

Nuotaikingos dangtelių spalvos

Samsung Galaxy A serijos telefonai yra skirti jaunimui, todėl čia dominuoja ryškios nugarėlių spalvos, iš tolo patraukiančios akį. Tai labai aktualu jaunimui, todėl gamintojas ir pasiūlė didelę spalvų gamą, ne tik įprastas juodą, sidabrinę ar baltą.

Šie nebrangūs mobilieji telefonai Samsung yra gana populiarūs Lietuvoje ir sėkmingai konkuruoja su kitų gamintojų modeliais.

Parašykite komentarą