Švęskite Kalėdas su IKI

iki

Šiais laikais Kalėdomis dažnuose namuose pakvimpa vis anksčiau. Vieni tai vadina bereikalingu šurmuliu  kiti, tuo tarpu, džiaugiasi turėdami galimybę šventine nuotaika pasimėgauti kuo ilgiau. Bet kokiu atveju, visa šventinė atributika perkama ar atnaujinama prekybos vietose, kurios geba pasiūlyti kiekvienais metais vis kažką naujo.  Viena tokių – IKI prekybos centrai. Tad ką  mums šiais metais žada pasiūlyti  IKI?

Iki leidinys, pasirodantis kiekvieną savaitę,  skelbia įvairias IKI akcijas. Tiek pačių leidinių, tiek akcijų ypač pagausėja prieškalėdiniu laikotarpiu. Ir  tai visiškai nestebina.  Net ir didžiausi skeptikai, prieš šias šventes stengiasi bent minimaliai pasipuošti namus, domėtis kalėdiniais patiekalų receptais. Todėl Iki prekybos tinklas stengiasi nenuvilti savo pirkėjų ir atsakingai pasiruošia šiam laikotarpiui.

Pavartę  įvairius IKI leidinius, pamatysite, jog įvairių kalėdinių atributų: girliandų, eglutės žaisliukų, kojinių dovanoms, žaislų, besmegenių skulptūrėlių, dovanų pakavimo popieriaus asortimentas – gerokai atsinaujinęs. Be to, IKI prekybos centro vadovai žada, jog iki pat švenčių kalėdinė prekyba  stengsis nudžiuginti ne tik didelėmis nuolaidomis, bet ir vis atsinaujinančiu prekių asortimentu. Anot jų, pastebėta, jog pirkėjai mėgsta iki pačių švenčių vaikščioti po parduotuves ir domėtis prekėmis neskubant jų pirkti. Tad, nenorėdamas nuvilti ir prarasti savo nuolatinių klientų, IKI prekybos centrų tinklas stengiasi  nudžiuginti vis  naujais, dar nematytais kalėdiniais suvenyrais, dovanomis ir maisto produktais.

Neabejotinai vienas svarbiausių ir labiausiai dominančių žiemos švenčių atributų – kalėdinė eglutė. Daugelis žmonių dar iki šių dienų vis sprendžia dilemą – gyva ar dirbtinė eglutė? Jeigu mažesniuose prekybos centruose turėsite didesnę galimybę išsirinkti įvairių kalėdinės eglutės puošmenų, tai didieji IKI prekybos centrai Jums pasiūlys ir dirbtinių, ir gyvų eglučių. Jeigu vis tik esate gyvos žaliaskarės šalininkai, tuomet rinkitės vazonėlyje pasodintą eglutę. Tai bus ypatingai tinkamas pasirinkimas, jeigu ruošiatės papuošti savo kiemą ar kokią vėsesnę patalpą. Tinkamai prižiūrėdami medelį, kitais metais galėsite džiaugtis jau paaugusia eglute.

Dirbtinių kalėdinių eglučių šalininkai didžiuosiuose  IKI prekybos centruose gali pasidžiaugti itin plačia jų pasiūla: pradedant jų dydžiu ir baigiant spalva. Be to, visuomet turėsite galimybę pasirinkti – ar norite pirkti tik eglutę, ar Jums dar aktualu ir kartu su ja parduodami žaisliukai. Pastarųjų pasirinkimas taip pat stebina savo gausa. Galima įsigyti vienodos spalvos eglutės puošmenas, tuo tarpu, jeigu Kalėdomis Jūsų namuose džiaugsis ir vaikai, tuomet atkreipkite dėmesį įvairiaspalvius žaislius,  girliandas ir kitas dekoracijas.

IKI prekybos centrų darbuotojai juokauja, jog ir juos pačius kiekvienais metais vis nustebina naujai sukurtos ir vis išradingesnės kalėdinės dekoracijas, dovanų rinkiniai ir įvairūs  valgomi suvenyrai.

Parašykite komentarą