Perkraustymo paslaugos: kaip rinktis, kad sutaupytumėte?

perkraustymo paslaugos

Kraustymasis – maloni ir kartu kupinas rūpesčių patirtis. Kraustymasis dažniausiai reiškia kažko naujo pradžią, tačiau kartu tai yra sudėtingas ir varginantis procesas. Norint sklandžiai pasirūpinti kraustymusi, reikia iš anksto pasidomėti, kas galės Jums padėti. Ne visais atvejais pakanka pasikviesti į pagalbą draugą, todėl didžiuosiuose miestuose siūlomos perkraustymo paslaugos. Kokios jos gali būti ir kiek tai gali kainuoti?

Kuo arčiau – tuo pigiau

Labai dažnai gyventojai pasirenka perkraustymo paslaugas iš kito miesto, nė nežinodami, kad krovėjai atvyksta sukorę ilgą kelią. Todėl renkantis įmone, kuri padės Jums persikraustyti, visuomet pirmiausia patikrinkite, kokiame mieste jie veikia. Geriausiai rinktis paslaugas savo mieste, taip tikrai sutaupysite ženklią sumą pinigų.

Pasiruoškite namų darbus

Perkraustymo paslaugos Jums kainuos pigiau, jeigu kraustymuisi pasiruošite iš anksto. Pavyzdžiui, įmonės siūlo ne tik transporto nuomą ir krovėjų paslaugas, tačiau ir galimybę supakuoti visus Jūsų daiktus. Tiesa, už tokias paslaugas teks papildomai primokėti. Todėl norėdami sutaupyti, tačiau būti tikri, kad Jūsų daiktai bus pervežti atsargiai ir patikimai, pasirūpinkite jais patys. Dar iki kraustymosi dienos supakuokite juos į dėžes ir kitas pakuotes, kad atvykusiems krovėjams pakaktų juos sudėti ir pervežti.

Paskaičiuokite pajėgas

Nors Lietuvoje veikia daug perkraustymo paslaugų teikiančių įmonių, standartinis transporto nuomos įkainis su dviem krovėjais yra 20-40 eurų už valandą. Profesionalios perkraustymo kompanijos iš anksto savo svetainėje pateikia įkainius, kuriuose nurodyta, kiek reikia primokėti už kiekvieną papildomą krovėją. Tačiau ne visuomet geriausias sprendimas yra didesnės pajėgos. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės siūlo platesnį krovinių gabenimo transporto pasirinkimą. Pavyzdžiui, galbūt paskaičiavus, pamatysite, kad pasirinkus sunkvežimį su liftu, nereikės tiek daug krovėjų, kiek buvote suplanavę iš anksto.

Netradiciniams kroviniams

Kai kalbama apie perkraustymo paslaugas, dažniausiai galvojame apie žmonių persikelią iš vienos vietos į kitą. Tačiau iš tiesų perkraustymo paslaugos yra daug platesnės. Todėl ieškant, kas galėtų pergabenti Jums svarbius ir reikalingus daiktus, galite drąsiai kreiptis į perkraustymu užsiimančias kompanijas. Pavyzdžiui, perkraustymo įmonės dažnai samdomos tokiems užsakymams, kai reikia parvežti reikalingą inventorių, techniką, netgi parodas. Taip pat tokia paslauga naudinga, kai įmonė keliasi iš vieno biuro į kitą ar perkelia savo turimą verslą į kitą vietą. Kai gabenamas brangus inventorius ir technika, labai svarbu saugumas ir profesionalumas. Todėl perkraustymo kompanija šiuo atveju gali būti daug patikimesnis sprendimas nei daiktų vežimas savo jėgomis.

Parašykite komentarą