Žiedai su deimantais: ar vis dar populiarūs deimantai ant žiedų?

Jei esate vedęs arba susižadėjęs, tikėtina, kad ant piršto turite žiedą, o ant jo deimantą. Tačiau kada deimantai tapo visuotiniu meilės, sužadėtuvių ir santuokos simboliu? Šie brangakmeniai ne visada buvo meilės ir įsipareigojimo simbolis. Deimantai dažniausiai buvo naudojami dekoravimui, talismanams, siekiant atbaidyti piktąsias dvasias, o vėliau – ligoms „gydyti“. Šiuo metu tokie juvelyriniai dirbiniai naudojami meilei išreikšti ir parodyti, koks mylimas žmogus yra brangus.

Sužadėtuvių žiedai: kodėl ant jų reikalingi deimantai?

Sužadėtuvių žiedai yra sena tradicija, kilusi dar senovės Egipte, kai ant pirštų buvo dedami nendriniai žiedai, simbolizuojantys santuoką. Jie tikėjo, kad bevardis pirštas turi veną, kuri buvo tiesiogiai sujungta su širdimi, simbolizuojančią meilę. Kai šis paprotys išplito visame pasaulyje, įvairios šalys priėmė skirtingus sužadėtuvių žiedų papročius. Anglijoje pora sulaužydavo aukso ar sidabro gabalėlį ir pasilikdavo po pusę, patvirtindama sprendimą išgerdavo taurę vyno. Amerikoje kai kurioms moterims buvo dovanojami antpirščiai, o ištekėjus nuo antpirščio buvo nupjaunama viršutinė dalis, kad jos galėtų nešioti juos kaip žiedus. Kitose šalyse vyrai dovanojo auksinius žiedus, metalinius, kaip nuosavybės simbolį, kad parodytų, kad jos priklauso savo vyrui.

Ar vis dar populiarūs deimantai ant sužadėtuvių žiedo?

Šiandien deimantiniai sužadėtuvių žiedai yra populiarūs beveik visose kultūrose. Nors anksčiau jie simbolizavo nuosavybę, šiandien jie yra abipusio įsipareigojimo ir amžinos meilės simbolis. Deimantinių sužadėtuvių žiedų stiliai taip pat pasikeitė, o dabar galima rinktis iš begalės įvairių deimantų formų, pjūvių ir net spalvų. Deimantinis sužadėtuvių žiedas gali daug pasakyti apie nuotakos asmenybę. Pavyzdžiui, tradiciškesnė nuotaka gali norėti žiedą papuošti ir ant jo pasirinkti klasikinį baltą briliantą, o modernesnė nuotaka gali pasirinkti kažką unikalesnio, pavyzdžiui, kriaušės formos natūralų puošnų geltoną deimantinį žiedą.

Taigi, žiedai su deimantais populiarūs ir iki šiol. Kadangi yra didelis deimantų pasirinkimas, kiekvienam žmogui galima rasti tokį žiedėlį, kuris išsiskirs iš kitų, bus unikalus ir norėsis jį nešioti visą gyvenimą.

Parašykite komentarą