Vienintelis variantas – naujos statybos butai Vilniuje?

Daugelis perkančiųjų būstą sostinėje būtent tokiam variantui teikia prioritetą. Ir ši tendencija tikrai nėra atsitiktinė. Aišku, tai tikrai nėra vienintelis įmanomas variantas, tačiau nedaugelis norėtų įsikurti dar sovietmečiu statytame name. Tuo labiau, kad už butą jame tektų sumokėti ne ką mažesnę sumą. Todėl daug patraukliau atrodo šiuolaikiškas išplanavimas, modernūs sprendimai bei išvystyta infrastruktūra. Ką galime rasti praktiškai visuose naujuose projektuose. Be to, perkant tokius namus žymiai paprasčiau gauti ir banko paskolą. Kadangi jų vertė labai aiški ir nekyla jokių nesusipratimų dėl kainos. Taip pat praktiškai visuomet juos galima įsirengti pagal savo asmeninius norus dar prieš atsikraustant.

Pakaks ir mažo būsto ar iškart ieškoti didesnio?

Tai gana dažna dilema. Kadangi norisi kaip įmanoma greičiau įsikurti nuosavuose namuose. Tačiau naujos statybos butai Vilniuje nėra jau tokie pigūs, kad kiekvienas gali sau leisti įsigyti pakankamai didelį būstą. Tuo labiau, kad pradžioje ir nėra labai didelio poreikio tam, ypač, jeigu planuojama gyventi tik vienam ar dviese. Bet kartu norisi mąstyti ir apie ateitį, kuomet galbūt šeima taps gausesnė. Taigi, koks būtų geriausias variantas tokiu atveju? Esant dabartinei situacijai tikrai nebūtina galvoti labai daug į priekį, bent jau šioje vietoje. Kadangi namai pirmiausiai turėtų atitikti dabartinius poreikius, o bėgant metams juos pakeisti nebus sudėtinga. Tuo labiau, kad per tą laiką ir finansinė padėtis gali tapti stabilesnė.

Kiek svarbu rajono pasirinkimas?

Tai jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas, kam skiriamas didžiausias prioritetas. Kadangi norint gyventi arčiau centro ar kitoje prestižinėje vietoje reikės atitinkamai ir sumokėti. Tačiau, jeigu finansai riboti ir daug svarbiau pačio būsto vidus, tuomet tikrai neverta išlaidauti. Kadangi gana nedaug nutolę nuo centro naujos statybos butai Vilniuje dažnai kainuoja žymiai pigiau. Taigi, tai galimybė sutaupyti ir tuos pinigus geriau panaudoti įrengimui arba erdvesnio buto įsigijimui. Aišku, nebent jums tikrai svarbu, jog viskas būtų pasiekiama pėsčiomis. Tokiu atveju ir prioritetai bus jau kiti.

Parašykite komentarą