Kredito linija: kam to reikia?

kredito linija

Kredito linija yra skirta norintiems pasiskolinti papildomai. Paklausite: „kredito linija, kas tai?“  Atsakome: tai kreditinės kortelės principu veikianti paskola su tam tikru kredito limitu. Juo galima naudotis persivedant pinigus į savo sąskaitą tada, kad jums to reikia. Tik nuo tos sumos, kurią pervedėte į savo sąskaitą yra skaičiuojamos palūkanos. Tuomet suma yra išskaidoma į 36 mėnesių laikotarpį ir kiekvieną mėnesį gaunate sąskaitą paskolai grąžinti. Sumokėjus įmokas, kreditas atsistato, tad vėl galite persivesti pinigų. Jei jums paskolos vis dėlto neprireikia, mokėti nieko nereikės.

Kada galiu naudotis kredito linija?

Kad gautumėte galimybę naudotis kredito linija, turite gauti oficialias pajamas ilgiau nei 4 mėn. Taip pat neturėti viešai registruotų skolų. Jūsų finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40 proc. Gaunamų pajamų. Tačiau paskolą gauti galite ir neturėdami darbo, pakanka turėti kitokių pajamų – gal kam nors nuomojate būstą, gaunate išmokas ir t.t. Be visa to turite turėti banko sąskaitą, galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tai gali būti ir pasas, ir tapatybės kortelė ar nuolatinis leidimas gyventi Lietuvoje.

Kodėl tai verta rinktis?

Kredito linija yra patogus būdas skolintis, nes egzistuoja kredito linija be palūkanų. Taip pat aktualus paprastas paskolos grąžinimas. Tai tas pats kas pervesti pinigus iš/į kortelę. Be to, mokate tik už tiek, kiek pasiskolinate. O jei jums visai nereikia paskolos, tada visai nemokate. Šis paskolos būdas geriausias tada, kai nežinote kiek tiksliai pinigų reikės prekei ar paslaugai įsigyti. Išvengsite situacijos kai pasiskolinsite per daug ir turėsite mokėti didesnes palūkanas. Tai verta rinktis, nes:

  • patogu;
  • Paprasta;
  • Efektyvu;
  • Ekonomiška.

Kredito linija nepakeičiama paslauga kai reikalinga galimybė pasiskolinti papildomai. Jeigu teko išleisti daugiau nei planavote, ne bėda – pasiimsite daugiau pinigų. Tai limituota kredito suma, kurią galite padidinti. Atsiradus nenumatytoms išlaidoms, veikite gretai ir lyg iš savo banko kortelės, skolinkitės papildomai. Toks būdas yra patogus planuojant savo išlaidas ir biudžetą.

Ką apie tai kalba kiti?

Kalbos netyla, kad tai puikus būdas skolintis. Štai ką žmonės apie tai sako: „Kredito linija naudotis man labai patiko, ją pasiėmiau iš Credit24 ir tuo nesigailiu. Kredito man reikėjo plastinei operacijai pasidaryti, tiksliai nežinojau kiek pinigų man prireiks, kiek truks gijimas. Tačiau su kredito linija man viską suplanuoti sekėsi puikiai“,– sako Vilma (27m.). Vadybininkas Remigijus (35m.) pritaria Vilmai: „Rinkausi kredito liniją, nes man patogus pasirodė paskolos grąžinimas. Buvo labai paprasta ir patogu, ypatingai paprastas yra Credit24 paskolos grąžinimas. Mano patirtis buvo pozityvi”.

Apsispręsti bus paprasta kai viskas taip aišku ir nesudėtinga. Skolinkitės nors ir šiandien!

Parašykite komentarą