Ieškantiems būsto: populiarėja nauji butai Baltupiuose

Vilnius yra puiki vieta gyventi, todėl kiekvienais metais čia įsikuria daugybė naujakurių. Vienas populiariausių pasirinkimų, ieškant būsto sostinėje, yra naujos statybos daugiabučių projektai. NT vystytojai siūlo vis originalesnius ir įdomesnius pasirinkimus. Pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarūs šiuolaikiški, modernūs, gamtos apsuptyje esantys nauji butai Baltupiuose.

Kodėl verta gyventi Baltupiuose?

Visada svajojote gyventi arčiau gamtos, tačiau kartu mėgautis miesto privalumais? Norite gyventi Vilniuje, tačiau turėti galimybę pro langą matyti žaliuojančius medžius ir negirdėti burgiančių automobilių kamščiuose? Vilniuje tai tikrai įmanoma. Pavyzdžiui, Baltupiuose. Tai labai aktyviai besivystantis mikrorajonas, kuriame kuriasi vis daugiau jaunų šeimų ir gyvenimą gamtoje bei mieste derinti norinčių žmonių.

Baltupiai žavi tuo, kad tai išskirtinė Vilniaus dalis. Čia gyvendami džiaugiatės tuo, kad esate visai šalia Verkių parko. Čia galima pasivaikščioti vakarai ir leisti laisvalaikį. Kartu Baltupiai yra labai gerai išvystytas mikrorajonas, nes čia ranka pasiekiami prekybos centrai, ugdymo ir gydymo įstaigos. O tiems, kurie mėgsta miesto gyvenimą – gera žinia – iki miesto centro vos keliolika minučių. Atrodo, kad nauji butai Baltupiuose kol kas turi tik privalumus.

Kokį butą rinktis?

Vis dar pasitaiko žmonių, kurie mano, kad naujos statybos butai Vilniuje – tai mini dėžutės, už kurias reikia sumokėti didelius pinigus. Tačiau taip tikrai nėra. Jeigu ieškote buto, rinkitės jį moderniame NT projekte, kuriuos kuria profesionalios įmonės. Pavyzdžiui, Baltupiuose galite įsigyti kiekvieno poreikiams tinkantį butą.

Patys galite rinktis, kokio dydžio butas Jums reikalingas. Dažniausiai NT projektuose siūlomi skirtingos kvadratūros butai. Taip pat svarbu žinoti, kad tai šiuolaikiškai ir moderniai įrengti nauji butai Vilniuje. Tai reiškia, kad butas bus pritaikytas kokybiškam gyvenimui: patogiai išplanuotas, name bus įrengtos saugumo sistemos, galėsite mėgautis uždara namo teritorija, naudotis požemine automobilių stovėjimo aikštele. Dažniausiai tokiuose projektuose jau apželdinta teritorija, joje įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, o butai siūlomi su išskirtiniais sprendimais. Pavyzdžiui, su didžiuliais langais ar erdviomis terasomis. Viskas patogiam gyvenimui mieste.

Kaip rasti tinkamą?

Jeigu kaip tik ieškote, kuris įsigyti naujos statybos butą Vilniuje, pradėkite nuo skelbimų apžiūros. Pavyzdžiui, susiraskite vystytojus, kurių projektuose yra nauji butai Baltupiuose. Pasidomėkite, kokie butai yra laisvi, kokios yra kainos ir kada galima apsilankyti atvirų durų dienose. Tuomet gyvai apžiūrėję parduodamus butus, galėsite išsirinkti, kokiame aukšte, kurioje namo dalyje esantis butas Jums tinka labiausiai.

Parašykite komentarą